ВСІ ВИДИ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ
Телефон:
Головна \ Про компанію

Про компанію

ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» - це торгово-будівельна компанія, що динамічно розвивається у сфері промислового та комерційного будівництва. Ми будемо раді співпраці у таких напрямках:

  • Проектування, будівництво та ремонт об’єктів комерційного призначення: торгівельно-розважальні центри, офісні центри, супермаркети
  • Проектування та будівництво об’єктів промислового призначення: логістичні комплекси, склади, овоче та фруктосховища, заводи, виробничі приміщення
  • Комплексна поставка матеріалів для зведення будівель будь-якого призначення

ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» є ексклюзивним постачальником сендвіч-панелей від українських та європейських виробників. Наші працівники мають досвід роботи на будівництвах найбільших об’єктів в Україні. Ми знаємо, як ефективно організувати будівельний процес та можемо виконати повний спектр робіт. Маємо кращі пропозиції з логістики та всі необхідні дозволи та сертифікати.

Обираючи в партнери ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» Ви отримуєте високий рівень якості обслуговування, а наші фахівці допоможуть Вам зберегти час та кошти.

ІНКОС – будуємо майбутнє разом!

З питань співпраці:
Залишаючи заявку, ви приймаєте політику конфіденційності
Чому ми?
Досвід

Наші робітники мають більше 15 років досвіду роботи на будівництвах найбільших об’єктів України.

Якість та сучасність

Ми використовуємо сучасне обладнання та виключно якісні матеріали від кращих світових виробників.

Технічна підтримка та нагляд

Наші спеціалісти допоможуть Вам на будь-якому етапі виконання проекту, щоб разом знайти найкраще рішення для Вашого бізнесу.

Наші клієнти та партнери:
Нова Пошта
Auchan/Immochan
Мономах
Термобуд
Sika
Hilti
Контакти